Markalarımız

( ARISTOC )

( BERLEI )

( CETTE )

( CHARNOS )

( COTONELLA )

( DIM )

( FILA )

( FILODORO )

( GILSA )

( GOSSARD )

( LOVABLE )

( MURA )

( ORY )

( PHILIPPE MATIGNON )

( PRETTY POLLY )

( RAGO )

ARISTOC

1924 yılında kurulan ve İngiltere’nin lider çorap markalarından olan ARİSTOC, yüksek kaliteli kilotlu çorap, tayt, soket çorap ve aksesuarlardan oluşan oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.
Tüm ürünlerimizde son moda renkler, modeller “keskin kesim teknolojisi” ve kaliteli malzeme kullanılmış ve yüksek seviyede rahatlık, uyum ve performans sağlamak için hazırlanmıştır.
BERLEI

1900’ lü yıllarda Avusturalyalı girişimci Fred Burley tarafından kurulmuştur. Başından beri yenilikçi olan Burley, her zaman için konfeksiyon üretiminde mükemmel uyum ile üstün müşteri hizmet kalitesindeki kararlılığı amaç edinmiştir. Burley Avusturalyalı bayanlar üzerinde tanımladığı genel vücut hatlarına göre özel sipariş gibi uyan hazır korseler tasarlamıştır.
1929 da Londra da ofis açarak BERLEİ markasını kurdu. Personeline sağladığı yüksek eğitimle Paris’te de satışlarına başlamıştır ve bu sayede moda markalar arasına girmiştir.
1950 de sağlık uzmanları ile çalışarak tasarladığı annelik südyenin başarısını Avusturalya pazarındaki başarısıyla kanıtladı.
BERLEİ markası İngiltere’nin en büyük göğüs markasıdır.
1980 de büyük göğsü küçük gösteren F cup’a kadar çıkan popüler “MİNİMİSER” (göğsü 2 cm küçük gösteren südyen) südyeni tasarladı.
1990 larda bayan atlet sally gunnel’ in de onayladığı sporcu südyenini üretti. 1999 yılında gösterilen “undercover” filmi Ferd Burley2 in hayatından ve marksından esinlenerek yapılmıştır. 2008 de “INFINITY”  ve  “TIMELES” by BERLEİ konseptleriyle geniş pazarlara yayılmaya başlamıştır.
DÜZ – STRAPLESS – PAMUK südyen kategori ile tüm büyük göğüslere çözümler üretir.
Ayrıca ligamentlerden meydana gelen göğüs dokusunun fazla hareket etmesini kısıtlıyarak göğüsün sarkmasının önüne geçmektedir. Yani genç bayanların da göğüs sarkmasını önlemesi için ideal bir ürünüdür.
CETTE

CHARNOS

CHARNOS 1958 den beri çok güzel bayan çamaşırları üretmektedir ve bugüne kadar feminen çamaşır üretmeyi vizyon edinmiştir. Gerçek bir İngiliz mirası marka olan CHARNOS, detaylara verdiği önemle 50 yıllık bir kilometre taşı olarak görülmektedir. 1980 lerden önce yasmin LeBon ve penny Lancaster ın modelliğinin yanı sıra Bruce Oldfield de marka için önemli tasarımlar yapmıştır.

COTONELLA

1972 de iş hayatına başlayan Cotonella italyanın lider likra ve koton iç çamaşırı üreticilerindendir.
 Küçük bir atölye de başka firmalara üretim yapan Cotonella bugün 3 farklı bölüm kurmuştur ve günlük ortalama 70.000 ile 90.000 adet arasında üretim yapmaktadır.
 Yurtiçi ve yurtdışındaki seçilmiş dağıtıcı firmalarla birçok ülkeye satış yapmaktadır.
 Şirket politikası olarak katiteye odaklanan ve üretimden dağıtıma kadar müşteri ilişkilerine oldukça önem veren bir markadır.
DIM
FILA

Lovable, 1981 yılından bu yana oluşturduğu geleneksel spor felsefesini ve değerlerini dünyaya aktarmak için FİLA lisansını aldı.
FİLA sporu, konforu, stili bir yaşam tarzı olarak seçen bay ve bayanlara sunmak için özel ürünler tasarlamıştır.
FİLA erkek giyiminde görünümüne önem veren modern erkekler için hazırladığı ürün yelpazesini üç ana parçaya bölmüştür.
  • Modern ve trendy: Yüksek performanslı malzeme ve moda koleksiyon
  • Sportif: Oldukça cesur ve rekabetçi görünen koleksiyon
  • Günlük: İç giyimde eşsiz rahatlık sağlayan koleksiyonlarını sunmaktadır.
FİLA bayan giyiminde genç ve hayat dolu bir ürün aralığı hedeflemektedir.
FİLA ürettiği özel sütyen kalıbı ile hareket eden vücut ile birlikte göğüs ligamentlerini koruyan ve tasıma özelliği olan bir üründür. Bu önemli ürün yanında balensiz üretilen yeni DYNAMIC serisi gençlerin göğüs dokusuna özel rahatlık sağlamış oluyor.
  • Spor iç çamaşırı: Yüksek teknolojili tasarım ve aktiviteler için aşırı düşük yoğunluklu malzemeler.
  • Günlük: Detaya önem veren mükemmel kalitede malzeme ve modaya uygun bir görünüm
  • Sezon koleksiyonları: Sportif ve en son modayı yansıtan görünüm.
FİLA ürettiği pijama, bay bayan çoraplarını yüksek performans ve moda ile karakterize etmiştir.

FILODORO

FİLODORO modern bir şekilde ,geleneksel yolla dağıtılmaktadır. Araştırmalarında tek bir ortak payda olan “KALİTE ve FİYAT” oranını sunarak kapsamlı çorap çeşitleriyle tüketicinin ihtiyacını karşılamayı hedeflemektedir.
FİLODORO markası sürekli geliştirilen ürün ve teknolojileriyle, mükemmel uyum ve dayanıklılığı kendine gelenek ve meslek edinmiştir.
2004 yılındaki FİLODORO CALZE SPA’ nın toplam cirosu yaklaşık 90,000,000 avrodur ve sürekli artmaktadır. Ana pazarı İtalya’dır; fakat cirosunun yüzde 40’ ını ihracat yaptığı yabancı ülkelerden oluşturmaktadır.
Avrupadaki başlıca dış pazarları ,öncelikle şubesi bulunan İspanya, daha sonra Rusya, Kanada ve Arjantin’dir. GOLDEN LADY grubuna bağlı olan FİLODOROgünlük çorapta kalite, fiyat içeriğinde Türkiye’de 1 numaralı ithal çorap olmuştur.
FİLODORO sektörde marka farkındalığı konusunda yüzde 94 gibi çok yüksek bir yüzdeye sahip iyi bilinen ünlü bir markadır.
FİLODORO 15 denye AURORA15 ürünü, 8 denye ABSOULTE SUMMER 8 pantolon çorabı, file pantolon çorabı, parlak pantolon çorabı, özel TULLE çorabı, özel burunsuz jartiyer çorabı, özel arkası dikişli çorabı LINEA CHIC, bayan soketleri, özel suba çorabı, moda çorapları ile çok özel bir koleksiyona sahiptir.
GILSA

Gilsa Paris iç giyim aksesuarı üretim ve satışında olmazsa olmazdır. Ürettiği akılcı ve yenilikçi aksesuarlarla bayanların rahatlığını sağlamaktadır. İç giyim dünyasındaki markaların ayrıcalıklı partneri konumundadır.

GOSSARD

GOSSARD 20. Yüzyılda Chicago’ da başlangıç yapmıştır.
Rahatlığı, kalitesi ve uyumuyla itibar kazanmış , içgiyimde öncülük etmiştir.
1901 yılnda Henry Williamson Gossard tarafından kuruldu
Oyuncu Sarah Bernhardt’ da ilk özel korse imal edildi. Korse ile başlayan süreç zamanla sütyen imalatına dönmüştür.
2000 yılında Gossard markası Sara Lee grubuna geçmiştir.
2005 yılında stitching ve dikiş teknolojisi ile görünmez destek ve rahat bir kalıp sağlanmış, yenilikçi SuperSmooth kalıpla ultra modern ve kadınsı stili gelişmiştir.
DBA Giyim 2006 formu Pazar Sermaye Ortaklar tarafından Sara Lee satın alındı.
Superboost gizli, yastıklı kapları, küçük göğüsleri dolgun göstererek, doğal bir görünüm sağladı.

Kullanılan saten kumaş ve kalıptan oluşan derin dekolte seksi bir görünüm sağladı. 2007 Yılında Courtaulds (UK) Limited tarafından Gossard markası yeniden alındı.

LOVABLE

LOVABLE İtalya’nın en meşhur markaları arasında yer alan LOVABLE DBA grubunun İtalya’da ki en kuvvetli markasıdır.
LOVABLE bayanlara kendini iyi hissettiren ve gösteren son derece popüler bir markadır.
LOVABLE iç çamaşırları, mükemmel kalitede, rahat ve çekici ürünlere olan talebi, uygun fiyatlarla sunmak için tasarlanmıştır.
LOVABLE bayanların duygularını, özetlediği dört farklı ürün aralığıyla belirler:
  • Değişim özlemi: Mevsim koleksiyonları
  • Baştan çıkarma arzusu: Kadınlığı vurgulayan ürünler
  • Samimiyet özlemi: İkinci bir deriymiş gibi uyumlu ürünler
  • Çekici hissetme: Cömert vücudu destekleyen ve geliştiren ürünler
LOVABLE ürünleri bayan iç çamaşırı, örgü iç çamaşırı, korseler, pijama, ev elbiseleri, mayo ve plaj elbiselerini içerir.
Yumuşak ve hissedilmeyen INVISIBLE kalitesi ile 2007 yılına damgasını vurdu. Büyük göğüs ürünlerinde LOVABLE geliştirdiği şık ve fonksiyonel ürünlerle öne geçiyor. Bunların yanında içi boş moda dantelli ürünlerle büyük göğüste şıklığı da beraberinde getiriyor. LOVABLE ayrıca dekolte giyim ve yaz giyimi için de özel kalıplı STRAPLESS ile tüm çözümleri üretmiş oluyor.
MURA
ORY
PHILIPPE MATIGNON

PHILIPPE MATIGNON, filodoro calze spa tarafından üretilip pazarlanan seçkin perakendeci ve çorap butiklerde bulunan üst düzey bir markadır.
PHILIPPE MATIGNON’ un dünyasına girmek için gerekli anahtar kelimeler; YENİLİKÇİ ÖZELLİKLER, TEST, ARAŞTIRMA, BAKIM, ŞIKLIK ve ZERAFETTİR.
İtalya’nın en meşhur markalarından olan PHILIPE MATIGNON desenli çoraptaki farklılığı ayrıca özel ürünü GÖRÜNMEYEN KORSE ile çok özel bir yere sahiptir.
PRETTY POLLY

1919 da Harry Hibbert ve Oswald Buckland tarafından 10 kişilik personel ve 2 makine ile kurulmuştur. 8 sene sonra adını yarış atından alan toptan şirketi devralınmıştır ve pretty polly markası doğmuştur.
1937 de çorap endüstrisindeki naylon devrimiyle, 1940 da ilk olarak Amerika da satılmaya başlanmış ve ilk 4 milyon çiftlik çorap 4 günde satılmıştır. Daha sonra İngiltere ye de yayılarak büyük avantaj sağlamıştır. 1959 da kaymayan dikişsiz çorabı tanıtmış ve bu yenilikçi tarzı korumuştur.
Bugünde ürettiği geniş ürün yelpazesiyle hizmet vermeye devam etmektedir.
RAGO

Rago kozmetik vücut şekillendirme konusunda 50 yıllık bir uzmandır. Şirket istisnai bir özenle bayan vucudunu şekillendirmek için kumaş ve dikiş mühendisliğini geliştirmiştir. Ürünlerinde Sağladığı orijinal tasarımlarıyla, kullandığı mükemmel malzemelerle, işçiliği ve müşteri yanlısı fiyatlarıyla eşsiz bir itibar kazanmıştır.